
Helmondse leraren staken in Den Haag
Op donderdag 30 januari is het een van de 2 dagen dat de leraren in Nederland staken. Veel scholen in Helmond sluiten om deze reden dan ook hun deuren. Zoals op de Montessorischool in Helmond. Een aantal leraren is naar Den Haag gegaan om daar hun stem te laten horen.
Staken ? Ze krijgen toch al extra geld?
Dat klopt, de minister heeft vorig jaar 500 miljoen euro beschikbaar gesteld voor de onderwijssector. Omdat dit bedrag een eenmalige gift is, zien de leraren dit niet als de oplossing voor het grote probleem. Om deze redenen zijn de leraren nu opnieuw de straat op gegaan.
Voorzieningen eerder geopend
Enkele voorzieningen in Helmond zijn dezer dagen eerder geopend. Het Tienerhuis heeft haar openingstijden aangepast zodat de thuiszittende leerlingen daar alsnog terecht kunnen om te skaten of een ander activiteit te doen. Om er zeker van te zijn welke voorziening eerder geopend is, check de social media pagina’s.
Bronfoto: Facebook Montessorischool Helmond
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00
