
Ook met Pasen denken we aan elkaar
Dit jaar is het een apart paasweekend en dat willen we eigenlijk zo snel mogelijk vergeten. We mogen niet bij elkaar op bezoek en vooral voor de ouderen is dat een strop. Geen kleinkinderen, geen familie en alles wat er anders nog bij komt kijken.
Toch denken we aan elkaar en doen zoveel we kunnen. Allerlei buitenoptredens en kleine presentjes voeren de boventoon. Ook bij de Rivierenhof wordt er af en toe wat gedaan. Neem bijvoorbeeld de kinderen uit de buurt van de Reggestraat in Brouwhuis. Zij hebben allemaal placemats gemaakt en geseald. Ze worden bij het eten aan de ouderen in de Rivierenhof geschonken. Maar ze worden wel door een verzorgster of verpleegkundige aangenomen.
Soms doen de ouderen wat terug om iedereen te bedanken. Zij hangen t-shirts voor de ramen om iedereen te bedanken. Of er worden mooie tekeningen van de paashaas voor de ramen geplaatst. Zo wordt er toch aan iedereen gedacht.
Verslag en fotografie: Hans Choufoer
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00









