Crowdfunding voor Helmondse deelnemers aan ‘Ik Vertrek’

Maarten en Monique van den Hurk zijn Helmonders in hart en nieren en bekend van het landelijke tv-programma ‘Ik Vertrek’. Ze vertrokken in 2009 naar Spanje. Na diverse tegenslagen, lukte het gezin om B&B Casa Adelante op te starten. Door de coronacrisis lopen ze nu tegen problemen aan. Ze hebben geen gasten meer en de huur blijft doorgaan. Daarom zijn ze een crowdfundingsactie opgestart.

Maarten sloot in 2009 vanwege zijn gezondheid zijn bedrijf en Monique gaf haar eigen droom als verpleegkundige op. Ze was al bijna 25 jaar werkzaam in het Elkerliek ziekenhuis. Dochter Sanne, toen nog een jonge puber, wilde in haar vertrouwde wereldje blijven bij haar vrienden. Ondertussen heeft Sanne ook een zoon gekregen.

Casa Adelante was een goedlopende Bed & Breakfast, maar toen deed COVID-19 zijn intrede en sloeg dat ook in Spanje flink toe. Grenzen gingen dicht en de reizigers bleven weg. Na een jaar zonder inkomsten en een hoge huur kwam de bodem van de pot in zicht. Ze moesten daardoor een lening afsluiten om de huur te kunnen betalen. Het echtpaar heeft toen besloten om te vertrekken uit het met eigen handen opgebouwde Casa Adelante.

Maarten en Monique besloten om hun eigen woning om te bouwen naar een nieuwe B&B en zo opnieuw te beginnen. Monique is nu naar Helmond terug gegaan om werk te zoeken en een inkomen te verdienen. Maarten bouwt ondertussen verder aan de de nieuwe B&B in Sevilla.

Via deze link kunnen particulieren deze Helmondse ondernemers steunen.

Foto: De Helmondse deelnemers die in 2009 naar Spanje vertrokken

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Redactie - Dit is Helmond

Redactie Dit is Helmond