Pim van Leeuwaarden is een jongen met kwaliteiten

Pim van Leeuwaarden heeft de Helmondse kampioenschappen gewonnen met voorlezen. Hij wist met zijn voorlezen de andere deelnemers te verslaan.

En dat hij blij is, zie je wel aan zijn gezicht. Daar zie je meteen aan in welke stemming hij is.

Op de eerste foto van de kennismaking zie je aan zijn gezicht dat hij het erg spannend vond. Op de derde foto bij de jury kon hij nog niet goed beseffen dat hij de kampioen geworden was. Op de vierde foto liet hij zijn emoties en blijheid de vrije loop, samen met zijn klasgenoten genoot hij van de overwinning.

Pim zit op bs De Goede Herder en mag nu door naar de regionale wedstrijd. Gefeliciteerd Pim en heel veel succes in Goirle op 1 april. (Dat is geen 1 april grap….)

Verslag en foto’s Hans Choufoer

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door DitisHelmond Hans Choufoer - Redactie

Hans Choufoer - Wijkreporter bij DitisHelmond. Geboren in Leiden. Mijn camera en ik zijn onafscheidelijk en zijn elke dag op pad in de wijken.