
Joop van Stiphout nieuwe voorzitter ASDH
Het college van B en W heeft Joop van Stiphout benoemd tot nieuwe voorzitter van de Adviesraad Sociaal Domein Helmond (ASDH) per 1 december van dit jaar. Van Stiphout volgt daarmee Antoinette Knoet op, die haar taken na vier jaar op 1 juli heeft neergelegd.
Joop van Stiphout is woonachtig in Helmond en is al langere tijd betrokken bij het sociaal domein in Helmond. Hij heeft diverse functies bekleed, waaronder die van eindverantwoordelijk Projectleider bij de Stichting Maatschappelijke Opvang (SMO) Helmond. Daarnaast is hij altijd bestuurlijk actief geweest als vrijwilliger bij verschillende organisaties. Zo was hij de laatste jaren onder andere actief als voorzitter van de Stichting Armoedeplatform Helmond en sinds 1 juli als secretaris van de Beelsfundatie.
Om een aantal van zijn huidige vrijwilligersfuncties zorgvuldig over te kunnen dragen, zal Van Stiphout per 1 december starten als voorzitter van de
ASDH. De voorzittersrol wordt tot die tijd waargenomen door twee leden van de ASDH, Luc Reusken en Leen de Kramer.
Antoinette Knoet legde haar taken als voorzitter na vier jaar op 1 juli jongstleden neer. Zij koos ervoor om haar termijn niet te verlengen. De afgelopen maanden was het college op zoek naar een nieuwe voorzitter. Een afvaardiging van de adviesraad vormde samen met wethouder Van Dijk de sollicitatiecommissie en voerde de gesprekken met Joop van Stiphout. Het college is ervan overtuigd dat in de persoon van Joop van Stiphout een geschikte voorzitter is gevonden.
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

