Op woensdag 25 september heeft het college van burgemeester en wethouders de Helmondse gemeentebegroting voor de periode 2025-2028 gepresenteerd. Vandaag gaat de gemeenteraad discussiëren over die begroting. Dit is Helmond TV is daar de hele dag bij aanwezig. Van 13.00 tot 23.00 uur kun je de uitzending vanuit het Huis voor de Stad live volgen op ons tv-kanaal én YouTube-kanaal.

De gemeentebegroting is min of meer het ‘huishoudboekje’ van de gemeente. In de begroting staat aangegeven welke inkomsten de gemeente verwacht en waar de gemeente het beschikbare geld aan uit wil geven.

Programma
Vandaag gaat de gemeenteraad zich dus beraden en discussiëren over de inhoud van de gemeentebegroting. Dat gebeurt in de raadzaal in het Huis voor de Stad. De vergadering begint om 13.00 uur. Iedereen is hierbij van harte welkom.

Eerst geven de fracties hun mening over de begroting en stellen ze vragen aan het college. Om 16.30 uur is er een pauze. Na de pauze geven burgemeester en wethouders vanaf 17.30 uur antwoord aan de raadsleden en volgt er een discussie over de begroting. Van 19.00 tot 20.00 uur is er opnieuw een pauze. Vanaf 20.00 uur wordt er gestemd of de begroting wordt vastgesteld en of er nog zaken gewijzigd worden. Raadsleden kunnen namelijk wijzigingen voorstellen via amendementen en moties.

Volg de gemeentebegroting live op Dit is Helmond TV én het YouTube-kanaal van Dit is Helmond, van 13.00 tot 23.00 uur. 

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Dit is Helmond John Janssen - Redactie

Eindredacteur Dit is Helmond