UPDATE: Attractiemedewerker raakt gewond op de kermis in Helmond

Een medewerker van een kermisattractie in het centrum van Helmond is zondagavond gewond geraakt. Hij was aan het werk toen het gebeurde.

Omstanders hebben de 112-fotograaf gemeld dat de atrractiemedewerker is gevallen. Hoe ernstig zijn verwondingen zijn, is nog niet bekend. De attractie is tijdelijk gesloten.

De politiewoordvoerder laat ons weten dat de Nederlandse Voedsel en Waren Autoriteit (NVWA) een onderzoek zal instellen naar de oorzaak van dit ongeval.

UPDATE: 23.44 uur

NVWA
De NVWA is op de hoogte van het ongeval met de attractiemedewerker. Op dit moment is nog niet duidelijk of er een onderzoek komt.
De NVWA start pas een onderzoek als er twijfel is of de attractie aan alle regels voldeed. Omdat omstanders zeggen dat de medewerker mogelijk is gevallen, kan het onderzoek misschien doorgaan via de Arbeidsinspectie.
Het is nog niet zeker wat er gaat gebeuren. Morgen in de ochtend komt daar waarschijnlijk meer duidelijkheid over.

UPDATE: 14-07-2025 00.12 uur 

Onze redactie krijgt zojuist de tip dat de attractie slechts 1,5 uur gesloten is geweest en deze intussen weer opengesteld is voor publiek.

Fotografie: Harrie Grijseels / Harrie Fotografie

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door DitisHelmond Jason Gerritsen

Streekomroep medewerker: Technische Dienst