Veteranencafé

Ook in het laatste kwartaal van 2025 geeft Stichting Veteranen Helmond weer de gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Op vrijdag 28 november 2025 zal tijdens het veteranencafé Luitenant-generaal buiten dienst Kees Matthijssen zijn ervaringen delen over zijn Leadership functies. Hij heeft in vier missies, telkens in een commandantenfunctie, leidinggegeven in complexe en risicovolle omstandigheden.

Kees was onder andere commandant van een compagnie van Dutchbat III tijdens de val van Srebrenica in 1995. Na commandantenfuncties in Irak (SFIR) en Afghanistan (ISAF) was hij in 2022 Force Commander van de VN-missie MINUSMA in Mali, verantwoordelijk voor de bijna 14.000 blauwhelmen met 60 verschillende nationaliteiten.
Een bijzondere positie voor hem en voor Nederland die hem een schat aan ervaring bracht op internationaal politiek en militair strategisch niveau.

Voor de liefhebbers: zijn boek “Commandant in 4 missies“ is nadien eventueel gesigneerd te koop.
Uiteraard is de bijeenkomt gratis en zijn partners welkom tijdens dit veteranencafé. Er wordt afgesloten met een drankje en gezellig samenzijn.

Datum: 28 nov
Ontvangst: 19.00-19.30
Lezing: 19.30-20.30u
Gezellig samenzijn: 20.30-22.00u
Locatie: wijkhuis de Geseldonk, Cederhoutstraat 44
Tenue: vrij

Aanmelden kan via deze link op onze website tot 21 november.

  • 00

    dagen

  • 00

    uren

  • 00

    minuten

  • 00

    seconden

Datum

28 nov 2025

Tijd

19:00 - 22:00

Meer Info

Lees meer
Wijkhuis de Geseldonk

Locatie

Wijkhuis de Geseldonk
Cederhoutstraat 44 Helmond
Site
https://degeseldonk.nl/
Categorie
Stichting Veteranen Helmond

Organisator

Stichting Veteranen Helmond
E-mail
info@stichtingveteranenhelmond.nl
Site
https://veteranenhelmond.nl/
Lees meer