Man zwaargewond na botsing met auto tegen boom op Noordende

Een man is dinsdagavond rond 20.15 uur ernstig gewond geraakt tijdens een eenzijdig ongeluk op Noordende in Helmond. Hij is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Volgens omstanders vloog de man met zijn auto met hoge snelheid uit de bocht. Vervolgens belandde de auto tegen een boom. Naast de politie werden twee ambulances en twee brandweerwagens opgeroepen. Ook de traumahelikopter kwam ter plaatse.

De man raakte zwaargewond aan zijn onderlichaam en moest door de brandweer uit de auto gehaald worden. Daarna is hij onder begeleiding van een MMT-arts naar het traumacentrum in Nijmegen gebracht.

De weg is door de regen, olie en benzine spiegelglad geworden. Noordende zal daarom nog afgezet blijven totdat alles is opgeruimd.

Foto’s: Harrie Grijseels/ HarrieFotografie

 

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Hélène Ermens

Hélène Ermens - Redacteur en verslaggever Dit is Helmond