
Bestuurder blaast positief na auto-ongeluk in Wesselmanlaan
Bij een auto-ongeluk in de Wesselmanlaan in Helmond is woensdagavond een automobilist gewond geraakt. De weg was enige tijd afgezet.
De man reed rond 23.30 uur tegen een geparkeerde auto. Deze auto kwam daarna weer tegen een andere auto. De man is zelf uit zijn auto gestapt, maar uiteindelijk toch vanwege zijn verwondingen en algehele toestand met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
De politie is meegegaan naar het ziekenhuis. Daar werd de man aan zijn verwondingen geholpen. Ook werd een alcoholtest bij hem afgenomen. De twee auto’s werden door een bergingsbedrijf opgehaald.
Positief
De verdachte blies A/G en testte bovendien positief op cannabis en amfetamine/methamfetamine. De verdachte werd hierop aangehouden in het ziekenhuis. Zijn letsel bleek na onderzoek mee te vallen.
Negeren wegafzetting
Op het moment dat de politie bij het verkeersongeval stond, werd de weg in beide richtingen afgesloten door een politiewagen en pylonnen. Een bestuurder van een personenauto negeerde de afzetting en reed vervolgens in tegengestelde richting de kant van de politie op. De politie hield de man daarop staande. Hij kon niet aantonen dat er een medische noodzaak was om de afzetting te negeren. Bovendien bleek de bestuurder niet in het bezit te zijn van een rijbewijs. Voor beide feiten kreeg hij een proces-verbaal aan zijn broek.
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00



