
Opnieuw autobrand in Helmond (Welpenstraat)
In de afgelopen maanden vielen er heel wat autobranden te noteren in Helmond. Ook afgelopen nacht was het weer raak. Nu brandde een auto op een parkeerplaats aan de Welpenstraat volledig uit. De twee auto’s die ernaast stonden raakten beschadigd door de hitte.
Buurtbewoners hoorden rond 2.45 uur een knal, keken uit het raam en zagen de auto branden. De brandweer was snel ter plaatse, maar kon de auto niet meer redden. Er raakte niemand gewond. De oorzaak van de brand is onbekend, de politie doet onderzoek.
Meerdere autobranden
In de afgelopen maanden vonden er op verschillende plekken in de stad autobranden plaats, onder meer op een parkeerplaats aan de Uithoornseweg, in de Vissersstraat, Martinalidonk, 1e Haagstraat, Vondellaan, Hugo van der Goesstraat en de Jan van Goyenlaan. Of er een verband bestaat tussen al die branden is nog onbekend.
Foto’s: Harrie Grijseels
Harrie Fotografie
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00