
Café Brein Helmond staat aankomende ontmoetingsavond stil bij mantelzorg
Zorgen voor een naaste met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) is vaak intens, complex en soms ronduit verwarrend. Tijdens de komende editie van Café Brein Helmond aanstaande maandag staat daarom het thema mantelzorg centraal. Naast informatie over mantelzorg(ondersteuning) vanuit de LEVgroep, is er ook een bijzonder onderdeel: het mantelzorgdilemma-spel.
Café Brein is de twee maandelijkse ontmoetingsavond voor mensen met NAH, mantelzorgers en andere betrokkenen. Op deze avonden gaan informatie en gezelligheid samen. Hebt u hersenletsel, bent u partner, familielid of gewoon belangstellende, dan bent u van harte welkom bij Café Brein Helmond.
Ineke Folgerts van het Expertisecentrum Mantelzorg gaat stilstaan bij wat mantelzorg inhoudt, welke impact het kan hebben en welke ondersteuning er beschikbaar is. Het mantelzorgdilemma-spel nodigt deelnemers uit om verhalen te delen, naar elkaar te luisteren en inzicht te krijgen in de keuzes en gevoelens die spelen bij de zorg voor een ander. “Juist door het samen verkennen van deze dilemma’s ontstaat er vaak meer begrip voor jezelf en voor de ander.”
Café Brein vindt plaats van 19.30 tot 21.00 uur in lunchroom De Keyser aan de Torenstraat 17 in Helmond. Inloop vanaf 19.00 uur. Voor informatie kunt u contact opnemen met Lunchroom de Keyser (tel: 0492-590609).
Foto: Pixabay
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00
