De eerste was de beste

Poll Kasteeltuinconcerten

Het concert van de Daredevils, het eerste optreden tijdens de kasteeltuinconcerten van 2018, werd het meest gewaardeerd. Dat blijkt uit onze poll op facebook. Circa 40% van de stemmers had de voorkeur voor deze coverband. “De daredevils is voor herhaling vatbaar” en “Dare Devils was echt veruit de beste dit jaar” waren enkele van de reacties die we kregen. Er was ook een reactie die aangaf dat de andere bands de volgende keer een pilsje op het veld mogen drinken. Zelf schreven ze op hun facebookpagina:

“Helmond! Wat was het een eer om de serie Kasteeltuinconcerten Helmond af te mogen trappen!”

Sinds hun concert in Helmond hebben de Daredevils al weer meerdere keren opgetreden in de rest van het land.  Het laatste concert, die van This is Jackson, werd tweede, met ongeveer 31% van de stemmen. Van Dik Hout krijgt brons met zo’n 15%. Zij schreven op facebook:

“Gisteravond live in helmond! We hebben genoten. Wat een sfeer !”

Wij bedanken voor iedereen die de moeite heeft genomen om te stemmen op onze poll.

 

Poll lokaal talentenpodium 

Op de poll over het lokaal talentenpodium is minder gestemd. Door de lage aantallen is daarom moeilijk vast te stellen wie het echte lokale talent van deze serie kasteeltuinconcerten is geweest. De stemmen die gegeven zijn, zijn met name terecht gekomen bij de artiesten die in de laatste weken hebben opgetreden (Humans screaming like goats en Jack & Evy). Omdat het lokaal talentenpodium dit jaar voor het eerst was, waren de bezoekersaantallen in de eerste weken nog heel laag. Later werd dat gelukkig beter.

We kunnen wel een aantal leuke feiten noemen over de artiesten die optraden op het talentenpodium:

  • Jack & Evy hebben besloten om door te gaan als duo. Zij verloten een huiskamerconcert onder degenen die hun facebookpagina liken.
  • Dexter Saint Jock, de band van Sander Janssen, staat op nummer 1 met hun EP “Everywhere we go” in de FTM Top Music chart.
  • NoFake Acoustic heeft op hun website naast de links naar YouTube en Facebook ook een aparte link naar de video van kasteeltuin Helmond staan.
  • Humans Screaming Like Goats kregen een “eervolle vermelding Benelux”, drie sterren en een korte recensie van hun nieuwe EP “Into The Distance” in het landelijke muziekmagazine Lust For Life.
  • Op 27 juli is de CD “Sleepless Creatures” van She’s on Mars online gegaan op o.a. Spotify.

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door DitisHelmond Erwin Peek - Redactie

Passie voor fotografie/video en speciaal natuurfotografie. Woonachtig in wijk Brandevoort en daar actief als redactie / fotografie voor DitisHelmond