Update Gaslek op Havenweg

Gistermiddag werden terrasbezoekers in het centrum van Helmond plotseling opgeschrikt door een gaslek bij Café Franske.

Hoe en waar de lekkage ontstond, is tot op heden nog onduidelijk. Een van onze verslaggevers was toevallig ter plekke en hoorde de druk ontsnappen. Iets wat normaal gepaard gaat met een gaslek. De brandweer rukte met spoed uit. Maar bij aankomst werd de brandweer flink opgehouden door een paaltje op de Havenweg wat niet zomaar te verwijderen was.

Update: De eigenaar van Café Franske heeft op basis van bovenstaande een reactie gegeven op onze site. “Aangesloten biervat gevallen met opruimen, koppeling met koolzuur lekte.”  Vervolgens geeft hij aan de brandweer gebeld te hebben “om lucht in de kelder toe te voegen”. Hiermee wordt bevestigd dat er in ieder geval sprake is geweest van een lekkend gas.

DitisHelmond is vervolgens op onderzoek uitgegaan. Een lekkende koppeling van een biervat is geen reden om de brandweer te bellen. Tenzij het gevallen aangesloten vat een lek in de cilinder heeft veroorzaakt.
Wat voor gas ook gelekt mag zijn, bezoekers waren geschrokken van het voorval.

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Zo weten wíj wat er leeft en speelt in uw wijk!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Geschreven door DitisHelmond John Janssen - Redactie

Eindredacteur Dit is Helmond

Dit artikel heeft 1 reactie

  1. Eigenaar Reply

    Gaslek ?
    Aangesloten Biervat gevallen met opruimen, koppeling met koolzuur lekte. Brandweer uit veiligheid gebeld om lucht in kelder toe te voegen uit veiligheid. 😄😄 hoe sensationeel wil je het maken?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *