
Helmond Sport hengelt talentvolle aanvaller binnen
Helmond Sport heeft een talentvolle aanvaller gestrikt. De Zwitsers jeugdinternational Labinot Bajrami komt over van FC Zürich. Bajrami is alweer de tweede versterking deze week na de komst van Thomas Poll.
De 20-jarige aanvaller tekent een contract voor drie jaar bij Helmond Sport. De Zwitser doorliep de jeugdopleiding van FC Zürich en maakte vervolgens zijn debuut in het eerste elftal van de Zwitserse topclub. Afgelopen seizoen deed Bajrami ervaring op in de Zwitserse Super League tijdens een verhuurperiode bij FC Winterthur.
Labinot Bajrami op de website van de Helmonders: “Ik heb ontzettend veel zin om te starten bij Helmond Sport. Dit is voor mij een geweldige kans om mezelf verder te ontwikkelen en mijn kwaliteiten te laten zien. Ik wil er elke dag keihard voor werken om het beste uit mezelf te halen. Ik ben er helemaal klaar voor om een belangrijke bijdrage te leveren aan het team.”
Rick de Rooij, manager Voetbal & Organisatie, over de komst van Bajrami: “Met Labinot Bajrami halen we een enorm getalenteerde en energieke spits binnen. Hij heeft al ervaring opgedaan op het hoogste niveau in Zwitserland en beschikt over de drive om zich verder te ontwikkelen. Door hem voor drie jaar vast te leggen, investeren we bewust in zijn ontwikkeling én in onze toekomst. Daarmee onderstrepen we onze sportieve ambitie.”
Foto: Helmond Sport
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00