
Helmondse zangeres Senna ‘aangevallen’ in Amsterdam: gekneusde kaak en blauwe plekken
Wat een gezellige avond moest worden, liep afgelopen zaterdagavond vervelend af voor Senna Willems. De Helmondse zangeres werd naar eigen zeggen aangevallen in een Amsterdamse horecagelegenheid. Op haar Instagramkanaal geeft de artieste aan dat ze een gekneusde kaak, kneuzingen aan haar schouder en een hoop blauwe plekken overhield aan deze schermutseling. Op roddelsite Juicechannel doet het gerucht de ronde dat de Helmondse juist de aanstichtster zou zijn van de ruzie.
Op social media laat de zangeres weten dat ze “verschillende verwondingen opliep, zoals een gekneusde kaak, kneuzingen aan haar schouder en talrijke blauwe plekken over haar lichaam.”
Om meer verwondingen te voorkomen, moest de Helmondse zich naar eigen zeggen verweren: “Helaas moet ik mijn optredens en werkzaamheden van de komende dagen afzeggen.” Senna deelt naar eigen zeggen haar verhaal op Instagram om “meer duidelijkheid” te scheppen.
Juicechannel
Er doet ook een ander verhaal de ronde. In die lezing van die gebeurtenissen zou Senna niet het slachtoffer zijn. Juicechannel geeft aan “vernomen te hebben dat Senna een meisje zwaar mishandeld heeft bij café Bastille in Amsterdam”. De Helmondse zou volgens het kanaal een glas tegen het hoofd van de vrouw gegooid hebben, waardoor dit meisje “nu zeven hechtingen in haar hoofd heeft”.
Dit kanaal geeft aan dat de zangeres vervolgens het café is uitgezet. Het meisje zoekt volgens het Juicechannel naar getuigen die tussen 00.30 en 02.00 uur in het café waren en iets van de ruzie hebben meegekregen. Ze geeft aan aangifte te doen tegen de Helmondse.
Senna zegt dat ze afgelopen zondag melding deed bij de politie. Ze wacht het onderzoek af.
Foto: Dit is Helmond
Bron: Senna/ Juicechannel
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00