
Indoor Craft Beer festival brengt brouwers naar Helmond
Na de eerste editie in 2024 keert het Craft Beer Festival 8 november terug naar De Cacaofabriek in Helmond. Op het evenement kunnen liefhebbers van speciaalbier opnieuw deelnemen aan een avond vol speciaalbieren en livemuziek.
Het festival wordt georganiseerd door De Cacaofabriek in samenwerking met Brouwerij De Deftige Aap. Tijdens dit indoorfestival presenteren acht Nederlandse brouwerijen hun beste creaties. Bezoekers kunnen in de foyer en brasserie van De Cacaofabriek proeven van meer dan vijftig verschillende speciaalbieren, van frisse IPA’s tot donkere stouts.
Het Craft Beer Festival moet bezoekers een laagdrempelige manier bieden om kennis te maken met het vakmanschap van Nederlandse brouwers. Volgens de organisatie ligt de nadruk dit jaar op kwaliteit, diversiteit en gezelligheid.
De deelnemende brouwerijen zijn Brouwerij De Deftige Aap, Brouwerij De Grieze, Holevoort, Horster Beer, Brouwerij Roeffus, Brouwerij ’t Smakt, Brouwerij Texels en Brouwerij De Gieterij.
Een comedyconcert
De muzikale invulling van de avond wordt verzorgd door The Slampampers, een trio van ervaren jazzmusici en entertainers. Met zang, saxofoon, bas en drums brengen zij een mix van Jump & Jive, Doowop, Close Harmony Singing en zelfs een vleugje rap. De band staat bekend om zijn energieke en komische optredens, waarin humor en muzikaliteit centraal staan. Ze hebben optredens verzorgd over de hele wereld, inclusief: Zuid-Korea en Canada
Het Craft Beer Festival vindt plaats op 8 november. Meer informatie over het Craft Beer Festival is te vinden op de website van de Cacaofabriek.
Beeld: Craft Beer Festival 2023
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00
