
INXS sluit Dit is Helmond radioprogramma ‘De band en het verhaal’ af
Presentatrice Linda van de Mortel besteedt zaterdag 21 december volop aandacht aan INXS in haar radioprogramma ‘De band en het verhaal’. Deze Australische rockband scoorde in de jaren 80 en 90 hits met nummers als ‘Need You Tonight’, ‘Never Tear Us Apart’ en ‘Suicide Blonde’. Deze hits zullen zeker te horen te zijn tijdens Linda’s uitzending op Dit is Helmond Radio.
Je kunt zaterdag van 18.00 tot 20.00 uur naar ‘De band en het verhaal’ luisteren op Dit is Helmond Radio. INXS staat zoals gezegd centraal in de laatste editie van dit radioprogramma dat bijzondere en invloedrijke bands in het zonnetje zet.
INXS ging in 2012 uit elkaar. In 1997 pleegde de iconische frontman Michael Hutchence zelfmoord en leek het einde van de band nabij. Na een korte pauze besloten de overgebleven leden met zanger Jon Stevens door te gaan. Dat bleek geen lang leven beschoren.
Nieuwe bezetting
In 2004 haalde INXS het nieuws door een talentenjacht aan te kondigen waarin naar een nieuwe zanger gezocht werd. De winnaar van tv-show ‘Rockstar: INXS’ werd J.D. Fortune. In deze bezetting tourde de band tot 2012 de wereld rond, totdat de groep besloot te stoppen.
In het radioprogramma ‘De band en het verhaal’ hoor je meer over INXS. De show is te beluisteren via dit kanaal.
Foto: INXS_(1983_ATCO_publicity_photo)
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

