Kennismaken met stichtingen en verenigingen op Helmondse Natuurmarkt

De jaarlijkse Natuurmarkt vond afgelopen zondag plaats in stadswandelpark De Warande. Op dit evenement presenteerden stichtingen en natuurverenigingen zich aan het publiek. Doel van de markt was om aandacht te vragen voor de natuur en kinderen een leuke dag te bezorgen. Wijkreporter Hans Choufoer zag een hoop blije gezichtjes en geïnteresseerde blikken.

Verschillende stichtingen en organisaties waren aanwezig om uit te leggen wat ze doen. Zo stonden onder meer de Dierenambulance en de Bijenhal met een eigen kraam op de Natuurmarkt. Wat dit evenement bijzonder maakt, is dat er geen commercieel oogpunt aan zit. De Natuurmarkt is gratis en heeft vooral een educatief karakter.

Sinds 2018 is de opzet van de Natuurmarkt de verantwoordelijkheid van Natuurplatform Helmond. Momenteel bestaat de vierkoppige organisatie van de Natuurmarkt uit leden van IVN-Helmond, Groei & Bloei Helmond en Imkersvereniging Helmond en omstreken.

Fotografie: Hans Choufoer

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door DitisHelmond Hans Choufoer - Redactie

Hans Choufoer - Wijkreporter bij DitisHelmond. Geboren in Leiden. Mijn camera en ik zijn onafscheidelijk en zijn elke dag op pad in de wijken.