Europaweg Helmond-Eindhoven aankomend weekend dicht in verband met onderhoud

De Europaweg tussen Helmond en Eindhoven is vanaf aanstaande vrijdag 19.00 uur in de avond afgesloten tussen de kruising Schootense Dreef en Brandevoortsedreef en de A270 net voor het viaduct Smits van Oyenlaan. Naar verwachting zijn de werkzaamheden op maandag weer klaar.

Volgens de gemeente Helmond is deze weg toe aan onderhoud. Tijdens de werkzaamheden zal de huidige asfaltdeklaag worden verwijderd en wordt er een nieuwe deklaag aangebracht. De werkzaamheden starten aanstaande vrijdag om 19.00 uur en naar verwachting is de weg maandagochtend weer open. Verkeer vanuit Helmond richting Eindhoven wordt omgeleid via De Brandevoortse Dreef – Geldropseweg – Mierloseweg – Nieuwendijk – Eindhovenseweg. Verkeer vanuit Eindhoven richting Helmond wordt omgeleid via de Smits van Oyenlaan- Gerwenseweg –Stiphoutsedreef.

Kasteel-Traverse
Ook de Kasteel-Traverse is aan onderhoud toe. De werkzaamheden daarvoor starten maandag 30 maart. De Europaweg is onderdeel van de omleidingsroutes. De gemeente zorgt ervoor dat de werkzaamheden aan de Europaweg op tijd klaar zijn, voordat de werkzaamheden aan de Kasteel-Traverse starten.

Foto: Pixabay

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Sandra Monnee

Redacteur Dit is Helmond, SIRIS en DMG