Man spuugt agent in gezicht na controle op wildkamperen

Een man die maandag in Helmond werd gecontroleerd op wildkamperen weigerde zijn gegevens te geven, spuugde op een dienstvoertuig en raakte een handhaver in haar gezicht. De Handhaving Helmond heeft hem daarop met meerdere collega’s staande gehouden. Later bleek dat de man niet rechtmatig in Nederland verblijft.

Handhavers spraken de man aan tijdens een controle op wildkamperen. Hij wilde niet blijven staan en gaf zijn persoonsgegevens niet. Volgens de Handhavers spuugde hij daarna op het dienstvoertuig en vervolgens in het gezicht van een agente. De man verzette zich bij zijn arrestatie. Meerdere handhavers/agenten waren nodig om hem onder controle te krijgen. Tijdens de aanhouding beledigde hij ook een andere collega.

Na de aanhouding bleek dat de verdachte onrechtmatig in Nederland verblijft. De Afdeling Vreemdelingenpolitie, Identificatie en Mensenhandel (AVIM) neemt dit deel van de zaak verder over.

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door DitisHelmond Jason Gerritsen

Streekomroep medewerker: Technische Dienst, (TV) Redacteur, Radio DJ