Nieuwe expositie in wijkhuis De Fonkel toont ‘kleurexplosie’

Wijkhuis De Fonkel aan de Prins Karelstraat in Helmond houdt een expositie waarin het werk van schilders van hobbycentrum Het Baken centraal staat. Deze tentoonstelling heet ‘Explosie van Het Baken’ en is te bewonderen van donderdag 13 maart tot en met woensdag 23 april in het wijkhuis. Er zijn veel verschillende schilderijen en etsen te bekijken.

Coördinator Astrid Ansems buigt zich over de exposities bij wijkhuis De Fonkel. Er zit geen specifieke gedachte achter de titel ‘Explosie van Het Baken’ zegt ze: “De naam van de expositie is gewoon een titel. Er zijn enorm veel verschillende schilderijen en dit zorgt voor een explosie van kleur en techniek.”

De expositie bestaat uit schilderijen en etsen. Een ets is een afbeelding in een koperen of zinken plaat die is gemaakt met een diepdruktechniek en zuur. De leden van het stadshobbycentrum zijn allemaal hobbyschilders die een behoorlijk hoog niveau hebben behaald.

Mogelijkheden bespreken
Het Baken heeft plek voor nieuwe leden uit de regio Helmond. Hobbyschilders die graag hun werk exposeren, kunnen contact opnemen met De Fonkel om de mogelijkheden te bespreken. De expositie is te bezichtigen tijdens de openingstijden van De Fonkel. Klik hier voor meer informatie.

Foto’s: Wijkhuis De Fonkel

Tekst: Maud Heijmann

 

 

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Frank van de Ven

Redacteur en verslaggever van Dit Is Helmond