Inkopen doen in Nicaragua

Heeft u de windlichten en kleden die we vorig jaar hebben meegenomen uit Nicaragua gezien in onze winkel? De windlichten waren snel uitverkocht. En dus wordt het tijd om nieuwe voorraad te gaan halen.

Maar eerst zijn we in verband met de feestdagen nog een paar dagen extra open.

  • Zondag 22 december van 12-17 uur
  • Maandag 23 december van 12-17 uur

Dinsdag 24 december is de laatste dag van het jaar dat we open zijn (10-17 uur).

Na de kerstdagen stappen we op het vliegtuig naar Nicaragua. De winkel zal daarom tot en met 16 januari gesloten zijn. Tijdens ons verblijf in Nicaragua zullen we uiteraard genieten van onze vakantie, maar gaan we zeker ook inkopen doen voor de winkel. En daar horen de windlichten natuurlijk bij. We hebben daar inmiddels een vaste leverancier, waarvan we weten dat ze mooie producten maakt.

Uiteraard houden wij u via deze site op de hoogte van onze inkopen in Nicaragua.

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Tiendas Diferentes

De producten in het assortiment van Tiendas Diferentes zijn uniek, bijzonder & origineel. FairTrade | Duurzaam | ZeroWaste | Vegan | Biologisch | Handgemaakt