
Openluchtmis bij de Kapel van Binderen
Op Hemelvaartsdag, donderdag 18 mei, is er op de Processieweide bij de Kapel van Binderen een openluchtmis, net als vorig jaar. Deze Heilige Mis (met gildes) begint om 11.00 uur.
‘Binderen’ is onze eigen Helmondse Maria-bedevaartsplaats, officieel: Maria, lelie onder de doornen, in de kapel waar heel Helmond graag naartoe komt. De viering vindt plaats bij het altaar op de Processiewei, naast de kapel. Aan deze viering, voorgegaan door pastoor-deken Seidel, nemen diverse gildes deel. Ook werkt men aan een onderhoudend muzikaal programma.
De viering van Maria staat in het teken van de Meimaand, maar tegelijk wordt ook Hemelvaartsdag gevierd. In de Meimaand voelen we ons bijzonder verbonden met Maria. Dat eren we door extra gebeden en vele kaarsjes, het houden van Mariaprocessies en bedevaarten.
Alle Helmonders zijn van harte welkom op Hemelvaartsdag bij de Kapel van Binderen.

Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00
