Het aanwezige publiek dat in grote getale, op zondagmiddag naar de tiende uitvoering van de Helmondse Musical  was gekomen in het Speelhuis, bleef maar klappen. Het was een fantastische show die door deze Helmondse zangers en zangeressen ten gehore werd gebracht. Het was een musical, met een lach en een traan, waarbij het publiek gegrepen werd door de inhoud van het lied. Het is voor de spelers een inspannende musical geweest, omdat zij dit met tien personen hebben geklaard. V0or omkleden was veel tijd nodig. Want er werden diverse types gespeeld.

Dit omkleden was niet alleen voor de spelers, maar ook in het bijzonder hard werken voor de groep vrijwilligers achter de schermen. Die droeg zorg voor het op tijd omkleden en ook nog eens in de juiste kleding van de personages. Voorzitter Bob Grijpstra en John van der Sanden de regisseur van alle  Helmondse Musicals, kunnen ondanks de tegenslagen in de coronatijd, terugzien op een geslaagde aantal musicaluitvoeringen in deze periode van 2022.

Musical 2023

Deze musical zit er nog maar net op en nu al wordt er gekeken naar de volgende in 2023.  De naam is ook al bekend, de Hotspot  Helmond in 2050, zal het gaan worden. Iedereen zal zich weer laten verrassen door John van der Sanden. Benieuwd naar waat hij in dit item weer zal gaan verwerken. Helmond is stukje bij beetje uitgegroeid tot de musicalstad van het zuiden, waar we met z’n allen trots op kunnen zijn.

© Tekst en Foto’s Henk van Dijk

 

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Henk van Dijk

Henk van Dijk is de vaste fotograaf van Dit is Helmond In zijn werkzame leven was hij tot aan zijn pensionering, grond en luchtfotograaf bij de Koninklijke Luchtmacht. Ook de vaste fotograaf van de Heemkundekring Helmont en een trotse militair Veteraan.