Na twee uitwedstrijden in het noorden van het land, treedt Helmond Sport morgen aan in het eigen GS Staalwerken stadion tegen VVV-Venlo. De afsluitende training hiervoor werd vanmorgen afgewerkt onder de hete zomerzon. Dit is Helmond liet twee spelers in de schaduw afkoelen. Aanwinsten Tobias Pachonik en Lennerd Daneels stellen zich voor en blikken vooruit op morgen.

Sinds de terugkeer van VVV-Venlo in de Keuken Kampioen Divisie weet Helmond Sport nog niet te winnen van de Limburgers in eigen huis. Daar moet morgenavond verandering in komen. De nog ongeslagen ploeg van trainer Kevin Hofland zal morgen mét nieuweling Golliard aantreden tegen de Limburgers. Of de Zwitser in de basis start is nog gissen.

Pachonek en Daneels
Tobias Pachonik blikt vooruit op een ontmoeting met zijn oude club VVV-Venlo, de club waar drie jaar speelde en hij twee seizoenen mee in de Eredivisie speelde. En ook Lennerd Daneels stelt zich voor. De ervaren aanvaller was samen met Pachonik één van de eerste aanwinsten voor dit seizoen. Hij was ‘gelokt’ door het project Helmond Sport en geeft aan positief verrast te zijn door de club. Meer van beide spelers in de video.

‘Door een Rode Bril’?
Zoals iedere week brengen we de onafhankelijke podcast ‘Door een Rode Bril’ onder de aandacht. Hierin bespreken de broers Martijn en Dirk Smeets het wel en wee van de club door – hoe verrassend – een rode bril. Momenteel staat de eerste aflevering van het tweede seizoen online.

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Redactie - Dit is Helmond

Redactie Dit is Helmond