
Picknicken in Burgemeester Geukerspark
Helmond Marketing en drie horecaondernemers hebben het plan opgevat om picknickboxen samen te stellen. Met het idee dat deze dan genuttigd worden aan de nieuwe picknicktafels in het onlangs geopende Burgemeester Geukerspark.
Ook wordt het ‘Ondernemerskwartet’ van stadskunstenaar Tahné Klein toegevoegd aan het pakket, om daarmee een spelletje te spelen tijdens het picknicken. De horecaondernemers zijn:
http://www.de-bieb.nl/, Lunch en zo en https://welkomthuishelmond.nl/.
De picknickboxen zijn vanaf vandaag, zaterdag 27 juni, te bestellen bij de ondernemers. Voor de bijgevoegde kwartetten geldt op = op.
Hou het park schoon
Om ervoor te zorgen dat de gebruikers van de picknickbox hun afval opruimen, wordt door de ondernemers 5 euro statiegeld gevraagd voor de picknickbox. Die kan inclusief afval teruggebracht worden naar de horecagelegenheid. De ondernemer zorgt vervolgens voor de juiste manier van afvalwerking.
Vooraf bestellen
De boxen zijn telefonisch of via de mail te bestellen bij de aangesloten horecaondernemers. Het aanbod verschilt per ondernemer. Er dient rekening gehouden te worden met voorbereidingstijd van het gekozen picknickpakket. Daarom wordt er aangeraden om de picknickbox minimaal 1 dag voorafgaand aan het picknickmoment te bestellen.
foto: Henk van Dijk
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

