De Helmondse politie zoekt twee mannen die verdacht worden van diefstal bij een pedicurewinkel aan de Vondellaan in Helmond. Het duo heeft dinsdag 22 oktober een telefoon van een medewerkster gestolen. De politie is een zoektocht gestart naar de twee mannen en deze loopt nog steeds. Tips zijn welkom. Om de dieven in de kraag te vatten, zijn camerabeelden vrijgegeven.

Het tweetal bezocht 22 oktober de pedicurewinkel en vroeg een medewerkster in gebrekkig Engels of ze een kopietje voor hen kon maken. Toen ze vertelde dat dat niet mogelijk was, vertrok het duo. De mannen gaven aan bij de verkeerde winkel te hebben aangeklopt en gingen ervandoor. Helaas verlieten ze de zaak met de telefoon van de winkelbediende.

Toen de medewerkster ontdekte dat haar smartphone weg was, besloot ze de camerabeelden terug te kijken. Op video was duidelijk te zien dat een van de mannen de telefoon ontvreemdde. Het gaat om een Samsung-smartphone. Deze beelden worden nu gedeeld door de politie.

Opsporing Verzocht
De politie roept getuigen op zich te melden. In oktober zijn er al beelden vrijgegeven door de politie, maar de zoektocht is nog steeds aan de gang. In het tv-programma ‘Opsporing Verzocht’ werd afgelopen week aandacht besteed aan deze diefstal. Zo werden er meer beelden van de diefstal vrijgegeven.

Informatie over deze zaak kun je kwijt op het tipformulier via deze link. Je kunt ook de Opsporingstiplijn bellen op 0800-6070. Anoniem tippen doe je via Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

Lees ook: Politie zoekt twee mannen die telefoon stalen in winkel Vondellaan

Tekst: Maud Heijmann
Bron en beeld: Politie.nl/Opsporing Verzocht

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Frank van de Ven

Redacteur en verslaggever van Dit Is Helmond

Dit artikel heeft 1 reactie

  1. Stef Reply

    Mede mogelijk gemaakt door gl/pvda, d66.
    Afrikaans schorem dat hier de boel komt leegroven.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *