Politie Helmond vindt gestolen fiets terug en meer

De politie in Helmond trof op basis van onderzoek een gestolen fiets aan in een woning in de stad. In de bewuste woning vond de politie naast dat ene ontvreemde rijwiel nog een drietal fietsen aan. Het vermoeden is dat ook deze tweewielers via diefstal verkregen zijn. De politie zoekt naar de rechtmatige eigenaren.

Helaas vond de politie geen aangifte in het systeem van de ontvreemde fietsen. Dat is dan ook de reden dat politie Helmond op hun Facebookpagina een oproep plaatste. Ben of ken je de eigenaar van een van deze fietsen, neem dan contact op met het bureau.

Altijd aangifte doen 
De fietsen zijn in beslag genomen. Mocht je een rijwiel op de foto herkennen, bel dan naar 0900-8844 en vermeld daarbij referentienummer PL2100-2024147336. Je kunt ook een online melding maken via politie.nl. De politie benadrukt om na diefstal altijd aangifte te doen. Op die manier kan er gezocht worden naar de fietsen.

[Bron: Politie Helmond]

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Frank van de Ven

Redacteur en verslaggever van Dit Is Helmond

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *