Raadsvergadering dinsdagavond alleen online te volgen

De raadsvergadering in Helmond is dinsdagavond niet te zien op de lokale televisie. Door een demonstratie bij het Huis van de Stad en andere activiteiten in de buurt, is al het personeel van omroep Dit is Helmond ingezet om daar verslag van te doen. Om die reden is er geen regisseur beschikbaar om de tv-uitzending te regelen. Wel is de vergadering online te zien.

Er valt genoeg te bespreken: de jeugdburgemeester treedt dinsdagavond af en er wordt een nieuw burgercommissielid aangewezen. Daarom zendt Dit is Helmond de vergadering wel uit, maar enkel via internet. U kunt live meekijken via YouTube, Twitch of Facebook.

Onze technische dienst doet haar uiterste best om alles zo goed mogelijk te laten verlopen. De kwaliteit van het beeld of geluid kan soms iets minder zijn dan normaal. We vragen hiervoor uw begrip.

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door DitisHelmond Jason Gerritsen

Streekomroep medewerker: Technische Dienst