Schrijfcafé in Bibliotheek Helmond daagt schrijvers uit om te experimenteren met de pen

Het Schrijfcafé opent haar deuren voor schrijfliefhebbers of mensen die het vak willen uitproberen. Het is een laagdrempelige manier om samen het schrijven te leren en om verhalen uit te wisselen. Geïnteresseerden zijn op woensdag 7 oktober welkom in Bibliotheek Helmond.

Het Schrijfcafé draait niet om techniek, een afgerond verhaal of een ‘mooi’ gedicht, maar om op een spontane manier te schrijven. Er is geen goed of fout: het gaat om creativiteit. “Iedereen kan schrijven, je hebt er geen talent voor nodig”, zo stelt de bieb.

Eenvoudige opdrachten
Deelnemers schrijven aan de hand van concrete, eenvoudige opdrachten die uitnodigen tot verrassende teksten. Zij worden met creatieve en speelse oefeningen aangemoedigd om met de pen op ontdekking te gaan en zo expressie te geven aan wat er zich in je bovenkamer afspeelt.

Cursus
Anna Lammers begeleidt het Schrijfcafé. Zij is sinds 2007 gecertificeerd cursusleider ‘Luisteren naar je pen’. Lammers: “Schrijven helpt mij om te luisteren naar mijn hart en te ontdekken wat daar leeft. Daarnaast is het voor mij een manier om expressie te geven aan mijn creativiteit”, vertelt ze. Ze hoopt die passie over te brengen op de deelnemers.

Momenteel zijn alle twaalf plekken nog beschikbaar voor het Schrijfcafé. Het schrijfevenement vindt plaats op 7 oktober van 10.30 tot en met 12.30 uur. Deelnemen kost 2,50 euro. Meer informatie is te vinden via de website van de bieb.

Foto: Bibliotheek Asten

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Alexander Brutsaert

Redacteur voor Dit is Helmond, DMG en Siris