Tennisvereniging Shaile bestaat 100 jaar en heeft nieuw logo
Tennisvereniging Shaile in Helmond trapte zondag af met de viering van het honderd jarig bestaan van de verenging. Na diverse speeches werd een nieuw logo onthuld door voorzitter Manfred van Moorsel en Ger Memeling, het oudste lid van de vereniging.
Wethouder Harrie van Dijk memoreerde in zijn toespraak op de vele leden die de tennisclub heeft, maar nam ook de historie door. Hij overhandigde het bestuur de skyline van Helmond in het klein om de kantine te decoreren.
Namens de KNLTB was de heer Wolfgang Born aanwezig. Hij had voor Shaile, als de oudste tennisclub van de stad, mooie woorden en bracht namens de tennisbond een KNLTB vlag en bord mee om aan de muur te hangen.
Fanfare De Vooruitgang uit Stiphout bracht een serenade. Net als de tennisvereniging viert de fanfare ook het honderdjarig bestaan met een feestweekend in juni, vertelde voorzitter Jan-Willem de Rijk.
Na het officiële gedeelte was er nog demonstratie door paralympische tennisser Niels Vink waarna een receptie begon. Het honderdjarig bestaan wordt dit jaar met diverse festiviteiten op het tennispark gevierd.
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00












