Tijdens een nieuwe aflevering van de serie: ‘Na Afloop’, een terugblik op de gemeenteraadsverkiezingen in Helmond.

In de bijzondere serie waar ‘Na Afloop’ van een gebeurtenis wordt teruggekeken. Henk Klarenbeek is politiek verslaggever voor Dit is Helmond en heeft gesproken met vele Helmonders over de gemeenteraadsverkiezingen. Hij heeft mede bedacht hoe de Helmondse inwoners naar de stembus kunnen worden gehaald. Er is een hele campagne geweest, een tv-portret van de lijsttrekkers, veertien radioprogramma’s met het partijprogramma van de de deelnemende partijen en het verkiezingsdebat in de Cacaofabriek.

Vele mensen hebben geholpen en ook de gemeente Helmond heeft een duit in het zakje gedaan om alles te realiseren.

‘Na Afloop’ geeft via een overzicht een blik achter de schermen: hoe Dit is Helmond alles uit de kast heeft gehaald om deze gemeenteraadsverkiezingen onder de aandacht te brengen van de bewoners.

Henk Klarenbeek geeft zijn persoonlijke mening over de campagne en ook enkele politici komen aan het woord. Een bijzondere terugblik op de veelbesproken verkiezingen.

BuitensHuis Helmond

 

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door DitisHelmond Anja Donkers - Redactie

Anja Donkers DitisHelmond Redactie