Niet alleen het goede nieuws dat het gecancelde Kasteeltuinconcert van 12 juli ingehaald wordt op 30 augustus zorgde afgelopen vrijdag voor een goede sfeer. Het mooie weer, de vele bezoekers en drie opzwepende bands deden ook een duit in het zakje.

Het Kasteeltuinconcert van 19 juli kon plaatsvinden onder perfecte omstandigheden. Het (nu droge) terrein én de horeca waren zoals altijd vanaf 19.00 uur geopend. Zodat vroege bezoekers alvast konden genieten van een hapje en een drankje. Vanaf 19.30 uur lieten de bands deze avond zien dat de show dit keer écht wel doorging.

Op Podium West speelde vanaf 19.30 uur Rob Tognoni zijn bluesrock. En op het Hoofdpodium stonden maar liefst twee bands. Om 20.00 uur trapte Bonavox af met meeslepende covers van de band U2. Daarna presenteerde Queen Must Go On een 90 minuten durende show. Ook dit keer was Dit is Helmond aanwezig met foto- en tv-camera’s om een impressie te maken van dit Kasteeltuinconcert.

 

Geniet van de foto’s van het Kasteeltuinconcert van 19 juli van onze fotojournalist Petra van Duppen. Meer foto’s vind je hier op onze Facebookpagina. Eén van onze medewerkers maakte het filmpje van Queen must go on.

Lees ook: Inhaaldatum Kasteeltuinconcert op 30 augustus staat vast

[Foto’s: Petra van Duppen] – Video: Dit is Helmond]

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door DitisHelmond Helene Ermens - Redactie

Hélène Ermens - Redactie Dit is Helmond.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *