
Twan van de Westerlo nieuwe voorzitter Stiphout Vooruit: ‘Het belangrijkste is dat de structuur binnen de voetbalclub goed blijft’
Twan van de Westerlo (52) is de nieuwe voorzitter van Stiphout Vooruit. In de praktijk is hij duovoorzitter samen met Menno de Kimpe, die op papier de vicevoorzitter is. De nieuwe functies waren al een maand bekend binnen de gehele club, maar werden vrijdagochtend via berichten op sociale media de wereld in gestuurd.
Twan van de Westerlo en Menno de Kimpe waren twee van de kandidaten die op het lijstje stonden om ex-voorzitter Peter van Bokhoven op te volgen. Van Bokhoven wilde stoppen en zich toeleggen op een eerdere lege functie binnen de club. Hij is nu bestuurslid op het gebied van accommodatie.
Het was geen toevallige keuze, aangezien de nieuwe hoofdverantwoordelijke bijna zijn hele leven actief is binnen Stiphout Vooruit. “Ik ken de club al zo’n 45 jaar. Tot twee jaar geleden was ik actief als voetballer. Daarnaast zat ik eerder in het jeugdbestuur, was ik leider en trainer bij verschillende jeugdteams en had ik mijn rol binnen diverse commissies. Ik ben blij dat ik deze rol mede kan oppakken”, aldus de kersverse voorzitter.
Niet alleen
Formeel gezien zit Van de Westerlo op de voorzittersstoel, maar in de praktijk gaat hij het niet alleen doen. Menno de Kimpe helpt als vicevoorzitter mee om alle rollen te verdelen. Van de Westerlo: “Er komt nogal veel op je af als je eenmaal deze functie hebt. In het verleden kreeg de voorzitter te veel taken op zich. We willen als club de werkzaamheden verspreiden, zodat niet iedereen te veel op het bordje krijgt.”
Vooruitblik
Van de Westerlo kijkt ‘positief vooruit’. “Ik wil me met Menno samen de komende tijd verdiepen in specifieke zaken, zoals lopende cases, protocollen en beleid. Het belangrijkste is dat de structuur binnen de voetbalclub goed blijft. Zowel Menno als ik hebben ervaring met aansturen, dus ik heb er wel een goed gevoel over.”
Foto: Stiphout Vooruit
Op de foto van links naar rechts: Vicevoorzitter Menno de Kimpe, secretaris Marcel Dekkers en voorzitter Twan van de Westerlo
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

