Brandevoort vierde afgelopen weekend het 25-jarig bestaan van de wijk met een wijkfeest rondom de markthal. Het feestweekend in winterse sferen werd afgelopen zaterdagmiddag officieel geopend door burgemeester Potters en wethouder Van Dijk.

Eén van de blikvangers tijdens het feestweekend was de ijsbaan, georganiseerd door Brandevoort On Ice. Vrijwilliger Marieke van Ooyen is trots op het programma. “Het is een mooie gelegenheid om een feestje te vieren. We hebben geprobeerd er een speciaal moment van te maken. Hoe gaaf is het als je wijk 25 jaar bestaat? Daar moet je iets mee.”

Naast schaatsplezier was er ook ruimte voor optredens en ontmoeting. Zo verzorgden meerdere dansgroepen optredens en stond de wijkraad van Brandevoort stil bij het jubileum van de wijk. Het feestweekend bracht bewoners samen om het 25-jarig bestaan gezamenlijk te vieren.

Brandevoort
Brandevoort is een van de jongste wijken van Helmond. De eerste woningen werden eind jaren negentig gebouwd, met als uitgangspunt een moderne wijk in de stijl van een historisch Brabants stadje. Smalle straatjes, pleinen en grachten bepalen het straatbeeld. In 2025 bestaat de wijk 25 jaar.

Beeld: Dit is Helmond

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Sandra Monnee

Redacteur Dit is Helmond, SIRIS en DMG