Op zoek naar groene specht en buizerd tijdens wandeling in stadspark

In het kader van de Nationale Vogelweek (10 tot en met 18 mei) organiseert vogelwerkgroep De Zwaluw een avondwandeling op woensdag 14 mei. Die vindt plaats in stadspark de Warande in Helmond.

De deelnemers verzamelen om 19.00 uur bij de parkeerplaats, naast de skateramp aan de Warandalaan. Iedereen die van vogels houdt, nieuwsgierig is of gewoon zin heeft in een ontspannen wandeling door het park, is welkom. Rond 21.00 uur wordt de groep terug verwacht op het startpunt.

Buizerd en groene specht gespot
Tijdens de wandeling van vorig jaar werden onder andere een groene specht en een buizerd waargenomen. De verwachting is dat er dit jaar veel bijzondere vogels te zien zijn, zeker als het weer meezit, laat de organisatie weten.

Meer informatie over de Nationale Vogelweek en andere activiteiten is te vinden op de website van Vogelwerkgroep De Zwaluw of via landelijke initiatieven rondom natuureducatie.

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Niels van Rens

Directeur/Hoofdredacteur Dit is Helmond, SIRIS en DMG