
Zaterdag team SV De Braak verrast bijna Someren
Het zaterdagteam van SV de Braak uit Helmond zorgde in de tweede knock-outronde van de districtsbeker bijna voor een daverende verrassing.
Someren had zaterdag wel de overhand in de wedstrijd tegen de derde klasse zaterdagvoetbal uit Helmond. De voorwaartsen van de eerste klasse wisten voor de rust ‘slechts’ één keer het doel te vinden. Na 90 minuten voetbal stond er 1-1 op het scorebord door een goal van Kadir Budaklier. Someren wist daarna de strafschoppen beter te nemen dan De Braak.
Derde klasse Stiphout Vooruit had moeite met vierde klasse ELI uit Lieshout. In een doelpuntrijke wedstrijd werd het 4-3 voor de thuisploeg.
In de tweede klasse E speelt Mierlo-Hout zaterdag bij Veritas in Neeritter en wist hier met 1-2 te winnen.
In 4G ging Rood Wit’62 Helmond bij MVC in De Mortel op bezoek. Het duel eindigde in 2-2.
In de derde divisie verloor Gemert bij VVSB in Noordwijkerhout met 5-2.
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00
