Zes kandidaten evenement Maestro in Speelhuis zijn bekend

Het Helmonds Muziek Corps presenteert de zes Maestro-kandidaten die op 14 mei de muzikale strijd aangaan in Het Speelhuis om zich de nieuwe Helmondse Maestro te mogen noemen. Het wordt nog spannend wie het stokje van Jermain de Rozario over gaat nemen.

Zes geselecteerde (Helmondse) kandidaten nemen zonder enige dirigeerervaring de ‘baton’ (dirigeerstok) ter hand. Het zijn Mounir Toub (chefkok), Harrie van Dijk (wethouder), Ingeborg Odekerken (logopediste, presentatrice, coach), Gerard van Hal (fotograaf), Noël Silalahi (jeugdburgemeester), en Geraldine Setz (toiletjuffrouw van voormalig stadstoilet).

In Het Speelhuis gaan ze de strijd met elkaar aan en proberen ze het orkest zo goed mogelijk door de muziek te leiden. Wie wordt de opvolger van De Rozario? In 2019 won sterrenkok Jermain de Rozario de eerste editie van de Helmondse Maestro. Een uitverkocht Speelhuis zag hoe hij zich met veel passie en bravoure voor het harmonieorkest van het Helmonds Muziek Corps naar de winst dirigeerde. Het wordt tijd voor de zoektocht naar een waardige opvolger.

Tickets zijn te koop via www.theaterspeelhuis.nl.

 

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00