Bewoners Willem Prinzenplein vieren samen Koningsdag

Koningsdag 2020 is voor iedereen anders verlopen dan andere jaren. De bewoners van het Willem Prinzenplein hadden daarom voor het eerst in de geschiedenis de mogelijkheid om gezamenlijk een Koningsdag te organiseren.

Dat gebeurde met oud-Hollandse spelletjes zoals: spijkerpoepen, koekhappen, een parcours afleggen met hindernissen, ezeltje prik en zaklopen.

De ochtend begon om 10.00 uur met het gezamenlijk zingen van het volkslied. Gevolgd door het wandelend ontbijt. Om de afstand van 1,5 meter in stand te houden, was er een route uitgezet met looprichting, zodat aan de regels van het RIVM gehoor kon worden gegeven.

Vervolgens werden de oud-Hollandse spelen gedaan in groepen bij alle bewoners achter in de tuin, ook om aan de 1,5 meter afstand gehoor te geven.

Na afloop van het spellencircus was er de welbekende tompouce met thee en koffie. En omdat toch iedereen thuis moest blijven, werd er vervolgens een biertje en borreltje gedronken. Het is nog tot laat gezellig geweest op het Willem Prinzenplein en alle bewoners vonden het voor herhaling vatbaar.

 

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00