Wijkbijeenkomst Wijkraad Mierlo-Hout bij De Koning

Beste wijkbewoners van Mierlo-Hout,

De wijkraad organiseert op dinsdag 27 oktober om 20.00 uur een openbare wijkbijeenkomst bij De Koning.

Inzake de coronamaatregelen en het maximale aantal personen dat aanwezig kan zijn vragen wij u om u vooraf aan te melden via secretariaat@wijkraadmierlohout.nl

Tijdens deze wijkbijeenkomst is er een presentatie door de Rabobank. Dit betreft de sluiting van het filiaal in Mierlo-Hout en men krijgt antwoord op de vraag wat de Rabobank nog wel voor de wijk Mierlo-Hout kan betekenen. U kunt uw vragen over de sluiting stellen.

Alex Sievers zal een presentatie geven over de centrumplannen voor Mierlo-Hout

Verder presenteert de wijkraad een nieuw WijkActiePlan 2020-2022 waarbij de diverse aandachtspunten zijn opgenomen en de wijkbewoners deze nog kunnen aanvullen.

ook op de agenda staat het laatste nieuws over de uitreiking van de MierloHoutenaar 2020 en de Nieuwjaarsbijeenkomst 2021.

U bent allen van harte welkom bij de wijkbijeenkomst en uw inbreng is welkom. Uw mening telt! Houd u aan de Covid-19-richtlijnen en meld u eerst aan bij het secretariaat.

Graag tot dinsdag 27 oktober om 20.00 uur bij De Koning aan de Mierloseweg 301.

Wijkraad Mierlo-Hout

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door DitisHelmond Anja Donkers - Redactie

Anja Donkers DitisHelmond Redactie