Dave van Hout toont zijn foto’s in Cacaofabriek in Helmond
Bertus Borgers opende donderdagavond de foto expositie, Shot but still (a) live, van Dave van Hout in de Cacaofabriek in Helmond.
Vijftien jaar popfotografie is tot 15 januari 2023 te zien in de hal en op de buitenmuur in de avonduren. De portretten die er te zien zijn werden door van Hout geschoten op diverse festivals.
Bospop in Weert, Pinkpop in Landgraaf, Effenaar in Eindhoven en Lowlands in Biddinghuizen en zo was de fotograaf uit Helmond op meerdere plaatsen om het juiste plaatje te schieten.
De opening van de expositie werd donderdag bijgewoond door familie, vrienden en goede kennissen van Dave van Hout. Het overlijden van Geert Leenders vorig jaar was de aanzet tot deze tentoonstelling. ”Iemand sterft pas echt als je ze vergeet” aldus Dave van Hout, daarom deze ‘ode’.
Na een kort woordje opende Bertus Borgers de expositie met twee liedjes samen met gitarist Gio Sliwa.
De 76-jarige muzikant treedt nog steeds op met Bertus Borgers & de Jonge Retro’s en de familie band.
Bekendheid kreeg Borgers bij Sweetd’Buster, Mr Albert Show, Herman Brood, Golden Earring en de Bintangs.
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00











