
Brandevoort Oog voor Elkaar viert één jaar succes
Afgelopen vrijdag kwamen bewoners en andere betrokkenen bijeen in de wijk Brandevoort om het eerste succesvolle jaar van Brandevoort Oog voor Elkaar te vieren. Onder leiding van wethouder Van Lierop blikten de aanwezigen terug op een jaar vol verbinding en samenwerking.
Het was een feestelijke avond in Brandevoort, afgelopen vrijdag. Wethouder Van Lierop sprak met trots over de start van het initiatief in november 2023. Destijds kwamen maar liefst 180 Brandevoorters naar de informatieavond. Inmiddels telt de wijk 13 Netwerkcirkels. Hechte groepen waarin buurtbewoners elkaar ondersteunen en versterken. “Het motto: Over en weer klaar staan in mijn buurt brengt treffend samen wat dit initiatief betekent”, zo sprak wethouder Van Lierop, die diezelfde avond een roll-up banner met dit motto onthulde.
Feestelijke avond
De avond werd extra opgeleukt door een optreden van het cabaret- en zangduo Dubbel Trubbel, dat met humor en muziek de zaal goed los wist te krijgen. Het feit dat hun conference deels in Helmonds dialect werd afgewerkt was zeker voor de niet-autochtone bewoners van Helmond een extra verrijking. Daarnaast stond een ludieke quiz op het programma, waarin deelnemers hun kennis over het afgelopen jaar konden testen. De winnaars van de quiz gingen niet met lege handen naar huis. Zo werden maar liefst 18 vrijkaarten voor de voorstelling ‘Grijs Gedraaid’ van Karin Bloemen overhandigd. Die voorstelling vindt op 19 januari volgend jaar in Theater Het Speelhuis plaats. De quizdeelnemer met het beste geheugen van de avond sleepte bovendien een fles champagne van de buitencategorie in de wacht.
Op naar 2025
“Met volle energie en enthousiasme kijken de Netwerkcirkels vooruit naar het komende jaar”, zo zegt Ton Diris van Brandevoort Oog voor Elkaar. “Nieuwe plannen en ideeën worden al gesmeed om de gemeenschap verder te versterken. Waarvoor we ook hier weer alle Brandevoorters oproepen om hieraan hun medewerking te verlenen. Zodat we samen Brandevoort nóg mooier kunnen maken.”
Wil jij ook deel uitmaken van een van de Netwerkcirkels en bijdragen aan een verbonden buurt? Neem dan contact op via het emailadres brandevoortoogvoorelkaar@gmail.com. Voor meer informatie en foto’s kun je terecht op www.brandevoortoogvoorelkaar.nl.
Foto: Brandevoort Oog voor Elkaar
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00
