
Derde expositie in Wijkhuis De Fonkel een feit
Ook dit jaar organiseert De Fonkel aan de Prins Karelstraat in de Helmondse binnenstad weer vijf doorlopende kunstexposities met werk van lokale kunstenaars. Vanaf donderdag 16 mei is de derde expositie in Wijkhuis De Fonkel een feit. Volgens vrijwilligers Astrid Ansems en Frank van der Gaag zijn de exposities “een mooi podium voor lokale kunstenaars”.
De expositie die op 16 mei opent heeft de titel ‘Kleur Bekennen: Drie Kunstenaressen in Helmond’ meegekregen. Francine van Stiphout, Marij van den Broek en Suzanne Poesen laten wekelijks hun creatieve vonken overspringen op het doek, waarbij ze zich laten inspireren door de lessen bij Atelier Inges (gevestigd in het Kunstkwartier in Helmond).
Voor de drie kunstenaars is elk schilderij een nieuwe uitdaging die ze vol enthousiasme aangaan, omringd door een sfeer van ontspanning en gezelligheid. De rode draad die door hun werken loopt is het levendige kleurgebruik. Daarmee drukken ze alle drie hun eigen stempel en bekennen ze alle drie op hun eigen wijze kleur.
De expositie in Wijkhuis De Fonkel opent op donderdag 16 mei om 20.00 uur. Je kunt de werken van Francine, Marij en Suzanne bewonderen tot 3 juli. Voor meer openingstijden, check www.defonkel.nl.
Lees ook: ‘Exposities De Fonkel podium voor lokale kunstenaars‘
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00




