
GGD Kindmonitor 2025: hoe gezond is de Helmondse jeugd?
Vanaf deze week valt bij een groot aantal ouders in Helmond een uitnodiging in de bus voor deelname aan de GGD Kindmonitor 2025. Het gaat om een Brabants onderzoek naar de gezondheid van kinderen van 0 t/m 11 jaar.
GGD Brabant-Zuidoost voert dit onderzoek in opdracht van de gemeenten uit onder bijna 30.000 ouders en verzorgers in de regio. De Kindmonitor wordt eens in de vier jaar uitgevoerd. De vragen gaan zowel over de gezondheid en leefstijl als over de woonomgeving van het kind.
Online vragenlijst
Heb jij een uitnodiging ontvangen? Dan kun je de vragenlijst online invullen op www.ggdmonitor.nl.
Resultaten
De resultaten van dit onderzoek helpen gemeenten te bepalen wat nodig is om kinderen gezond en gelukkig te laten opgroeien. Denk aan activiteiten die kinderen stimuleren meer te bewegen, zoals de aanleg van speeltuinen. Of misschien leven bij ouders veel vragen over opvoeden en kan de gemeente hierbij ondersteuning bieden. De GGD publiceert de resultaten van het onderzoek voor de zomer van 2026 op www.brabantscan.nl
Beeld: Pixabay
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

