Gratis creatieve workshops voor jongeren bij Julia in Elzas Passage

In de Elzas Passage in Helmond zijn de jonge bezoekers aandachtig bezig met hun kunstwerk. Elke woensdagmiddag en zaterdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur zet Julia Ilkiv haar atelier open voor alle jeugd en jongeren die creatief bezig willen zijn.

Op de grote tafel heeft Julia al alle materialen klaargelegd. “Jongeren mogen hier gratis en zonder aanmelding aanschuiven. De materialen mogen worden gebruikt en iedereen kan werken aan de eigen creativiteit”, legt ze uit. “Ik geef graag de mogelijkheid om die creativiteit hier te ontdekken.”

Inspiratie kan onder gehaald worden uit de  kunst die aan de muren en het plafond hangt. In het atelier is namelijk de expositie ‘Her Story, van muze tot maker’ te zien. De werken van Ilse van Kraaij, Daisy Roefs en Julia Ilkiv zelf is nog tot 15 september te bewonderen in de Elzaspassage.

Zeker tot eind september ben je welkom bij deze workshops voor de jeugd. Dan wordt het voor de kunstenares wel even spannend. De eigenaar van de Elzas Passage is druk bezig met het zorgen voor nieuwe huurders voor de diverse panden die leeg staan. Of er voor haar dan nog plaats is in de passage is nog een vraag.

Foto’s: Hélène Ermens

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Hélène Ermens

Hélène Ermens - Redacteur en verslaggever Dit is Helmond