Stella Fietsen failliet verklaard

Stella Fietsen is vrijdag failliet verklaard. De e-bike fabrikant heeft ook een filiaal in Helmond. Deze vestiging is sinds deze week gesloten. De curator van het fietsenmerk is met enkele geïnteresseerde partijen in gesprek over een mogelijke doorstart. 

Alle medewerkers van Stella Fietsen zijn geïnformeerd door curator Frans van Oss. De winkels en servicepunten van de e-bike fabrikant  blijven voorlopig dicht. De curator wil alle klanten uiterlijk vrijdag 15 november informeren over hun geplaatste bestellingen of reparaties.

De bewindvoerder van Stella Fietsen sprak afgelopen dagen een tiental overnamekandidaten. Op korte termijn is er geen oplossing gevonden, maar er zijn wel geïnteresseerde partijen die over een mogelijke doorstart nadenken.

Niets vermeld
De komende dagen gaat de curator met deze partijen in gesprek. De winkels van Stella Fietsen zijn sinds dinsdag dicht. Dat is de dag dat het nieuws over het uitstel van betaling naar buiten werd gebracht. Van Oss geeft aan dat de filialen tot nader order dicht blijven.

Als je de klantenservice van Stella Fietsen belt, krijg je een bandje te horen. “De klantenservice is wegens omstandigheden gesloten. We hopen zo spoedig mogelijk je vragen te kunnen beantwoorden”, is de strekking van de boodschap. Op de website van Stella Fietsen wordt op het moment van schrijven niets vermeld over het faillissement.

Foto: Erik Mclean/Pexels

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Frank van de Ven

Redacteur en verslaggever van Dit Is Helmond