Verdachte aangehouden voor mishandeling conducteur in Helmond

Er is maandag 25 augustus een verdachte aangehouden voor de mishandeling van een conducteur in Helmond. De situatie vond plaats op 18 mei. De conducteur liep hierbij gekneusde ribben op.

De politie hield maandag een verdachte aan na aanleiding van meerdere tips. De verdachte moet zich binnenkort verantwoorden bij de rechter.

Discussie in Eindhoven
Op station Eindhoven controleerde de NS-conducteur destijds drie jongens bij het instappen. Eén van hen had een kaartje, een ander kocht er nog snel één. De derde zei dat hij geen geld had. Er ontstond een discussie. De conducteur stelde voor dat één van de anderen een kaartje voor hem zou kopen. Twee keer probeerde één van de jongens te doen alsof hij een extra kaartje kocht, maar hij liet steeds zijn eigen kaartje zien. De conducteur had dit door.

Toen de trein moest vertrekken, sloot de conducteur de deuren. Toch wist de jongen zonder kaartje, met hulp van de anderen, alsnog de trein in te komen. In de trein kocht hij uiteindelijk toch een kaartje.

De mishandeling
Bij aankomst op station Helmond stapte de conducteur uit. Toen een reiziger hem iets vroeg, zette hij een stap terug de trein in. Op dat moment werd hij hard van achteren in zijn rug geschopt. De dader was één van de drie jongens. Daarna renden ze weg. De conducteur liep gekneusde ribben op.

 

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door Niels van Rens

Directeur/Hoofdredacteur Dit is Helmond, SIRIS en DMG