Vrouwen van Polaris knokken zich naar linker rijtje
Polaris mocht afgelopen zaterdag al vroeg in de middag aan treden tegen Volley Tilburg dat slechts 1 puntje meer had, de ploeg wilde dan ook alles op alles zetten om boven hen op plaats 6 te eindigen.

Polaris startte goed met verzorgd spel en nam een 4-7 voorsprong, daarna verzuimde de ploeg door te drukken en een grotere voorsprong te nemen. Volley Tilburg greep de kansen en kwam op 20-18. Polaris liet het er nog niet bij zitten en nam met een goede servicedruk van Febe van den Reek en een goede verdedigende actie van Anouk van Bree weer een 22-23 voorsprong. Het slot van deze spannende set was echter weer voor de thuisploeg: 26-24.

Na een minder begin van de tweede set kwam Polaris goed terug in de set. De aanvallers kregen beter grip op de hoge blokkade van de tegenstander, en door via de handen te scoren waren het met name Anouk Vorselaars en Fleur Korbijn die daarin het voortouw namen. De 16-13 achterstand werd dan ook omgebogen tot een 19-23 voorsprong. Met heel goed teamwork werd de set met 21-25 gewonnen.

In de derde set speelde Polaris vooral tegen zichzelf, passend waren de zaken niet goed op orde wat dan weer gevolgen had voor de opbouw en aanval. Halverwege de set leefde het team nog even op om het vervolgens weer niet vast te kunnen houden. De set ging dan ook met 25-17 naar Volley Tilburg.

In de 4e set startte Polaris met veel servicedruk weer met meer overtuiging, Fieke Vlamings scoorde een aantal keer mooi over het midden en Suzy Naus wist vooral blokkerend weer uit te blinken. Polaris was duidelijk weer veel beter bij de les en ging voor de 5e set en dat lukte ook. De set werd met 21-25 gewonnen.

De laatste set van het seizoen was Polaris duidelijk de betere ploeg, Pien Korbijn scoorde nu veelvuldig bij haar laatste competitiewedstrijd in het shirt van VC Polaris. Ook Joella van de Ven speelde haar laatste competitiewedstrijd; vanwege een operatie en een langdurige knieblessure stopt ze met volleyballen. Bovendien nam ook Danielle Nooijen afscheid: ze is nog steeds herstellende van een zware knieblessure. Met prima spel werd de laatste set met 9-15 gewonnen, plaats 6 als eindresultaat.
“Het was een mooi 1e seizoen in de 3e divisie waarin we ondanks de vele blessures ons prima staande hebben gehouden. Een 6e plek met 58 punten op zak is dan ook zeker een resultaat om trots op te zijn”, aldus de tevreden coach Ellen van Bree.
Volgende week speelt VC Polaris nog de bekerfinale in Panningen tegen Next Volley Dordrecht om 18.00 uur. Supporters voor deze mooie bekerstrijd zijn natuurlijk van harte welkom.
 

Tip de redactie

Ditishelmond.nl

Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

Gepubliceerd door VC Polaris

Volleybal, teamgeest, openheid, familie en fun. Helmonds enige volleybalvereniging die ook deelneemt aan de NeVoBo-competitie. VC Polaris bruist van het leven met vele heren-, dames-, recreanten- en jeugdteams en een eigen CMV-afdeling. De club telt meer dan 20 NeVoBo-teams waarvan enkele teams volleyballen ...