
Zomers thema tijdens juli-editie van Café Brein
Mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) en hun naasten kunnen zich laten informeren tijdens Café Brein op maandag 8 juli in Helmond. Het thema van deze avond is ‘De zomeravond van Café Brein’. Dat houdt in dat er voor een meer speelse insteek met een themamarkt is gekozen. De bijeenkomst vindt plaats in Lunchroom De Keyzer aan de Torenstraat.
Bij zogenaamde thematafels kunnen bezoekers informatie vinden en vragen stellen aan professionals. Het NAH netwerk, Hersenz, Dagbesteding van Speijk, CVA-nazorg, Jibb+ en LEVgroep Helmond zijn aanwezig.
De toegang is gratis en voor een hapje en een drankje wordt gezorgd. Café Brein is de tweemaandelijkse ontmoetingsavond voor mensen met NAH, mantelzorgers en andere betrokkenen. Op deze avonden gaan informatie en gezelligheid samen. Aanmelden is niet nodig.
Tip de redactie
Ditishelmond.nl
Heb je een nieuws- of agenda-item, leuke foto of video over Helmond en wil je dit delen?
Stuur het dan in naar onze redactie. Altijd Dichtbij!
E-mail: redactie@ditishelmond.nl
Telefoon: 088 166 67 00

